O agencji

Doświadczenie

Jesteśmy na rynku już prawie dwie dekady.
Agencja ubezpieczeniowa Agnieszka Skrzecz działa na rynku już prawie dwie dekady, świadcząc kompleksowe usługi związane z umowami ubezpieczeniowymi. Od samego początku agencja współpracowała z Wartą i przez ten czas zdobyła niezwykle cenne w tej branży doświadczenie. Dzięki temu posiada niezwykle szeroką gamę ubezpieczeń do zaoferowania. Zarówno są to ubezpieczenia samochodu, mieszkania, domu, podróży, firmy, jak również życiowe i zdrowotne

10male

Mamy wyjątkowe uprawnienia

Warta uznając nas za zaufanego partnera, powierzyła nam do sprzedaży jako nielicznym na rynku ubezpieczenia dedykowane dla old-timer’ów i specjalnego pakietu Warta Klasyki. Dodatkowo posiadamy również znaczne kompetencje w zakresie gwarancji ubezpieczeniowych, w tym do samodzielnego ich wystawiania.

Agnieszka Skrzecz, współpracująca z TUiR Warta SA i TUnŻ Warta SA na podstawie umowy agencyjnej, nr RA: 11187558/A
Informacja o dystrybutorze ubezpieczeń: TUiR „WARTA”S.A. oraz TUnŻ „WARTA”S.A.

Jakie mamy zasady

Każde działanie wykonywane przez firmę cechuje etyka i profesjonalizm. Zawsze staramy się dokładnie wsłuchać w potrzeby klientów i odpowiedzieć na nie najlepiej przygotowaną ofertą ubezpieczeniową. Zależy nam na tym, aby klient czuł się zaopiekowany i wysłuchany.

Jak można się z nami skontaktować

Klient ma do wyboru najwygodniejszą dla siebie formę kontaktu. Można odwiedzić nas w placówce w Markach przy ul. Piłsudskiego 143B, skontaktować się z nami telefonicznie pod numerem: 601 409 197 lub napisać na adres email: biuro@wartamarki.pl.

Zawieramy ubezpieczenia zarówno w tradycyjnej jak i zdalnej formie w zależności od wyboru klienta.